Prijava za posao

Fashion Company je kompanija koja se bavi modom i modnom maloprodajom u svoja 24 maloprodajna mjesta u Hrvatskoj (sa Srbijom, Crnom Gorom i Makedonijom taj broj raste na preko 100). Brandovi koje Fashion Company zastupa pripadaju klasi svjetski poznatih modernih urbanih brendova kao što su: Diesel, Calvin Klein, Premiata, Tommy Hilfiger, Liu Jo, Guess, Desigual, Paciotti 4US, UGG@Australia i mnogih drugih.

Svaki od naših brandova uživa visok stupanj autonomije, ali i odgovornosti kako bi sačuvao kreativnu slobodu uz primjenu globalne strategije.

Opis poslova

Prodavač (m/ž)

Opis posla

  • prodaja odjeće, obuće i modnih dodataka

Uvjeti

  • poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • poželjno je iskustvo u prodaji odjeće
  • poznavanje engleskog jezika
  • komunikativnost i snalažljivost
  • proaktivan stav u prodaji te predanost radu
  • sposobnost organizacije
  • poznavanje rada na računalu

Molimo prilikom prijave priložite životopis.

Što nudimo

  • rad u renomiranoj kompaniji
  • rad u dinamičnom okruženju
  • mogućnost napredovanja
  • stimulativno nagrađivanje

Brand manager (m/ž)

(Zagreb)

Opis posla

  • sudjeluje u izradi poslovnog plana
  • odgovoran je za izradu i realizaciju sezonskog plana nabave branda, kao i za izradu i  realizaciju planova prodaje
  • sudjeluje i odgovoran je za odabir robe za svaku sezonu
  • osigurava potrebne narudžbe
  • obrađuje podatke nakon naručivanja robe i prati postotak isporučene robe, predlaže plan povlačenja robe na početku sezone
  • osigurava raspodjelu robe
  • planira dopune asortimana, brine o optimalnom nivou zaliha
  • odgovoran za organizaciju i rezultate rada svog tima
  • kreira politiku cijena branda na tržištu
  • brine o raspodjeli marketinškog materijala u maloprodaji i veleprodaji,
  • organizira interne prezentacije Brand-a na početku svake sezone i obuku prodavača oko svih specifičnosti vezanih za Brand
  • odgovoran je za razvoj  svog brenda i daje prijedloge o razvoju Branda
  • brine o uspjehu poslovanja Brand-a i prati prodajne rezultate (sell thru, Mark-up i Mark-down, realizacija u odnosu na plan, RUC, product mix…)
  • prati i analizira prodaju prema definiranim planovima i kriterijima
  • izrađuje izvještaje
  • odgovoran je za održavanje partnerskih odnosa sa dobavljačem i nadgleda provođenje odredbi i obaveza prema  dobavljaču definiranim ugovorom
  • aktivno sudjeluje pri otvaranju novih maloprodajnih objekata i kornera
  • analizira tržište, potencijale i kupovnu moć potrošača
  • prati rad konkurencije, analizira prodaju, uočava propuste i predlaže korekcije i promocije
  • predlaže komercijalne, marketinške i druge aktivnosti za realizaciju planova i/ili povećanje prodaje
  • sudjeluje u pozicioniranju kolekcije na prodajnom mjestu, u saradnji sa Odjelom marketinga
  • radi redovnu kontrolu prodajnih mjesta prema zadanom planu, aktivno surađuje i komunicira sa ostalim zaposlenim u maloprodaji

Uvjeti

  • VSS ekonomskog ili društvenog smjera
  • minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • korištenje računalnog paketa MS Office
  • organizacijske vještine i sistematičnost u radu
  • vozačka dozvola B kategorije